Kielecka Fabryka Mebli

Regulamin "Wynajem busa za złotówkę"

Regulamin

 „Wynajem busa za 1 zł

 

1. Postanowienia ogólne dotyczące Najmu

 1. Organizatorem promocji „Wynajem busa za 1 zł” (dalej „Promocji”) jest P.P.H.U. KIELECKA FABRYKA MEBLI 03-826 Warszawa ul. Chodakowska 12.
 2. Promocja skierowana jest wyłącznie do Klientów detalicznych salonu meblowego Kieleckiej Fabryki Mebli i sklepu internetowego Kieleckiej Fabryki Mebli dokonujących zakupów lub składających zamówienia w dniach od 01.10.2021 do 31.12.2021 posiadających aktualne prawo jazdy kategorii B, upoważniające do prowadzenia aut na terenie Polski.
 3. Bus może być wynajęty jedynie do transportu na terenie województwa świętokrzyskiego.
 4. Klienci, którzy zdecydują się wynająć busa zobowiązani są do podpisania umowy najmu pojazdu w kasie sklepowej.
 5. Wszystkie zapisy umowy stanowią regulamin
 6. Promocja nie obejmuje Towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem Promocji.
 7. Dla Towarów zamawianych, momentem ich zakupu jest data złożenia zamówienia, a zamówienia złożone przed rozpoczęciem tej Promocji, bez względu na datę zapłaty całości (reszty) ceny Towaru, nie są objęte Promocją.
 8. Organizator określa czas trwania Promocji do 31 grudnia 2021r.

 

2. Szczegóły najmu busa za 1 zł

 1. PPHU Kielecka Fabryka Mebli posiada w ofercie 2 busy z możliwością najmu: Citroen Jumpy oraz Peugeot Boxer
 2. Wynajmowany pojazd jest w pełni sprawny oraz zatankowany, a jego stan techniczny określany jest jako bardzo dobry
 3. Pojazdy wolne są od wad fizycznych i prawnych, w tym wszelkich praw osób trzecich i jakichkolwiek innych obciążeń
 4. Przed wynajęciem samochodu wynajmujący zobowiązany jest określić dokładny czas trwania najmu oraz przewidywaną liczbę przebytych kilometrów.
 5. Najemca zapłaci z góry czynsz za najem pojazdu w wysokości 1 zł (jeden złoty netto) w przypadku gdy wartość zakupów przekroczy 500 zł oraz 99 zł (dziewięćdziesiąt dziewięć złotych netto) w przypadku gdy wartość zakupów nie przekroczy 500 zł.
 6. Koszty transportu określa poniższa tabela:
  Wartość zakupów Koszt najmu busa
  poniżej 500 zł 99 zł
  powyżej 500 zł 1 zł

 3. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Promocji jest dostępny w salonie Kieleckiej Fabryki mebli (Punkty Obsługi Klienta i Kasa) oraz na stronie sklepu internetowego kieleckafabrykamebli.pl
 2. Administratorem danych osobowych Uczestników będących osobami fizycznymi jest Organizator. Dane osobowe Uczestników będących osobami fizycznymi są zbierane i przetwarzane przez administratora danych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn.zm.) w celu związanym z realizacją i obsługą składanych zamówień, świadczeniem usług dodatkowych związanych z umową sprzedaży oraz wystawianiem dokumentów sprzedaży i sprawozdawczością finansową związaną ze składanymi zamówieniami w ramach Promocji. Uczestnik będący osobą fizyczną ma dostęp do treści swoich danych oraz możliwe jest ich poprawianie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl