Regulamin promocji

Regulamin promocji

„Wielkie wietrzenie magazynów

 

I. Postanowienia ogólne dotyczące Promocji.

 1. Organizatorem promocji „WIELKIE WIETRZENIE MAGAZYNÓW” jest P.P.H.U. KIELECKA FABRYKA MEBLI 03-826 Warszawa ul. Chodakowska 12.
 2. Promocja skierowana jest do Klientów detalicznych salonu meblowego Kieleckiej Fabryki Mebli dokonujących zakupów lub składających zamówienia w dniach od 27.12.2017 do 15.01.2018
  w okresie trwania Promocji na towary będące w ofercie salonu meblowego Kieleckiej Fabryki Mebli (dalej „towar”), na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Wyłączone z udziału
  w Promocji są osoby współpracujące z Organizatorem, pracownicy i przedstawiciele Organizatora
  oraz przedstawiciele dostawców Towarów objętych Promocją.
 3. Promocja nie obejmuje Towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem Promocji.
  Dla Towarów zamawianych, momentem ich zakupu jest data złożenia zamówienia, a zamówienia złożone przed rozpoczęciem tej Promocji, bez względu na datę zapłaty całości (reszty) ceny Towaru, nie są objęte Promocją.
 4. Organizator określa czas trwania Promocji do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej
  niż do 15 stycznia 2018r.

II. Rabaty z tytułu promocji

 1. W ramach Promocji „Wielkie wietrzenie magazynów” Organizator w okresie trwania tej Promocji
  lub do wyczerpania zapasów jednak nie dłużej niż do 15 stycznia 2018 roku udziela rabatu do 60%
  od cen detalicznych brutto na Towary będące w ofercie Salonu Kieleckiej Fabryki Mebli, które Klient kupi, albo na które złoży zamówienie.
 2. Towary biorące udział w promocji oznaczone są informacją „wielkie wietrzenie magazynów”.
 3. Promocji „Wielkie wietrzenie magazynów” nie podlegają towary kiermaszowe, wyprzedażowe, hity cenowe oraz towary nieoznaczone informacją o promocji.

III. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Promocji jest dostępny w salonie Kieleckiej Fabryki mebli (Punkty Obsługi Klienta, dział transportu i Kasa).
 2. Administratorem danych osobowych Uczestników będących osobami fizycznymi jest Organizator. Dane osobowe Uczestników będących osobami fizycznymi są zbierane i przetwarzane przez administratora danych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn.zm.) w celu związanym z realizacją i obsługą składanych zamówień, świadczeniem usług dodatkowych związanych z umową sprzedaży oraz wystawianiem dokumentów sprzedaży i sprawozdawczością finansową związaną ze składanymi zamówieniami w ramach Promocji. Uczestnik będący osobą fizyczną ma dostęp do treści swoich danych oraz możliwe jest ich poprawianie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl