Regulamin promocji sklepu internetowego

Regulamin promocji

„Rabaty do 30% na wszystko”

 Postanowienia ogólne dotyczące Promocji.

  1. Organizatorem promocji „Rabaty do 30% na wszystko” (dalej „okres Promocji”) jest P.P.H.U. KIELECKA FABRYKA MEBLI 03-826 Warszawa ul. Chodakowska 12.
  2. Promocja skierowana jest do Klientów detalicznych wyłącznie sklepu internetowego Kieleckiej Fabryki Mebli www.kieleckafabrykamebli.pl dokonujących zakupów lub składających zamówienia w dniach od 16.08.2019 do 02.09.2019 tj. w okresie trwania Promocji na towary będące w ofercie sklepu internetowego Kieleckiej Fabryki Mebli www.kieleckafabrykamebli.pl (dalej „towar”), na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Wyłączone z udziału w Promocji są osoby współpracujące z Organizatorem, pracownicy i przedstawiciele Organizatora oraz przedstawiciele dostawców Towarów objętych Promocją.
  3. Promocja „Rabaty do 30% nie łączy się z towarami opisanymi jako „Wyprzedaż” i o indeksach: LUOM020100098, B1SZ-CORT, B2SZ-DBDB, ALA31-DSDS oraz stołów produkcji Kieleckiej Fabryki Mebli oznaczonych Plakatami Hit Cenowy.
  4. Promocja nie obejmuje Towarów zamówionych lub zakupionych poza okresem Promocji. Dla Towarów zamawianych, momentem ich zakupu jest data złożenia zamówienia, a zamówienia złożone przed rozpoczęciem tej Promocji, bez względu na datę zapłaty całości (reszty) ceny Towaru, nie są objęte Promocją.
  5. Organizator określa czas trwania Promocji do wyczerpania zapasów, jednak nie dłużej niż do 02 września 2019r.

 Promocja „Rabaty do 30% na wszystko”

  1. W ramach Promocji „Rabaty do 30% na wszystko” Organizator w okresie trwania tej Promocji lub do wyczerpania zapasów jednak nie dłużej niż do 02 września 2019 roku udziela do 30 % rabatu od cen detalicznych na Towary będące w ofercie sklepu internetowego Kieleckiej Fabryki Mebli www.kieleckafabrykamebli.pl, które Klient kupi, albo na które złoży zamówienie.
  2. Promocji „Rabaty do 30% na wszystko” nie podlegają towary oznaczone jako „Wyprzedaż” i o indeksach: LUOM020100098, B1SZ-CORT, B2SZ-DBDB, ALA31-DSDS oraz stoły produkcji Kieleckiej Fabryki Mebli oznaczonych Plakatami Hit Cenowy.

Postanowienia końcowe

  1. Regulamin Promocji jest dostępny w salonie Kieleckiej Fabryki mebli (Punkty Obsługi Klienta i Kasa) oraz na stronie sklepu internetowego kieleckafabrykamebli.pl
  2. Administratorem danych osobowych Uczestników będących osobami fizycznymi jest Organizator. Dane osobowe Uczestników będących osobami fizycznymi są zbierane i przetwarzane przez administratora danych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późn.zm.) w celu związanym z realizacją i obsługą składanych zamówień, świadczeniem usług dodatkowych związanych z umową sprzedaży oraz wystawianiem dokumentów sprzedaży i sprawozdawczością finansową związaną ze składanymi zamówieniami w ramach Promocji. Uczestnik będący osobą fizyczną ma dostęp do treści swoich danych oraz możliwe jest ich poprawianie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl